پنجشنبه , ۳۰ شهریور ۱۴۰۲ - ۷:۱۹ بعد از ظهر

سه زیرمجموعه ایران ترانسفو در مسیر بورس

به گزارش سرمایه‌نگر، به نقل از روابط عمومی گروه صنعتی ایران ترانسفو، مدیر مجامع و امور شرکت‌های گروه صنعتی ایران ترانسفو گفت: به دستور مدیر عامل محترم گروه، دو کمیته راهبردی جهت تسریع اجرای برنامه افزایش سرمایه و ثبت، پذیرش و عرضه سهام شرکت های زیر مجموعه در بازار سرمایه تشکیل شده که اقدامات بسیار خوبی تابحال انجام گرفت.

امیر محمدی با قدردانی از حمایت‌ها و رهنمودهای هیات مدیره گروه صنعتی ایران ترانسفو گفت: گزارش توجیهی افزایش سرمایه ۸۸۰ درصدی شرکت از محل مازاد تجدید ارزیابی زمین و سود انباشته دراختیار حسابرس و بازرس قانونی شرکت قرار گرفته تا پس از دریافت گزارش حسابرسی، نسبت به اخذ مجوز از سازمان بورس اقدام و جهت تشکیل مجمع عمومی فوق العاده با رعایت تشریفات قانونی اقدام لازم در اسرع وقت انجام گیرد.

وی افزود: برای رعایت استانداردها در خصوص حسابداری (صورتهای مالی تلفیقی و حسابداری سرمایه گذاری در واحد های تجاری فرعی) افزایش سرمایه از محل مازاد تجدید ارزیابی زمین در دستور کار کلیه شرکت‌های فرعی دارای زمین قرار گرفته است.

مدیر مجامع و امور شرکتهای گروه صنعتی ایران ترانسفو گفت: اقدامات ثبت، پذیرش و عرضه سهام شرکت‌های زیر مجموعه در بازار سرمایه با اولویت سه شرکت عایق های الکتریکی پارس، شرکت ایران ترانسفو ری و شرکت ترانسفورماتور توزیع زنگان با سرعت در حال انجام است.

وی با اعلام اینکه ۴۶۰ میلیارد تومان از مطالبات شرکت ایران ترانسفو از دوره مالی قبل اخذ شده است گفت: از این مبلغ بصورت ۲۵ درصد نقدی ریالی جهت خرید مواد اولیه داخلی و مابقی بصورت حواله ارزی جهت خرید مواد اولیه وارداتی دریافت شده که موجب کاهش قابل توجه قیمت تمام شده مواد اولیه شده است.

وی با قدردانی از زحمات کلیه کارکنان پرتلاش گروه صنعتی ایران ترانسفو و سهامداران محترم اظهار داشت: با توجه به آمار کم نظیر فروش مرداد ماه سال جاری، آمار بالای تولید و شرایط خوب تامین مواد اولیه شرکت ایران ترانسفو برای تداوم این امارها و نیز تحقق شعار سال (جهش تولید) اقدام به جذب ۳۵۰ نفر برای تکمیل نیروی انسانی نموده است.

درباره ی arm@yen3gal

مطلب پیشنهادی

سرمایه نگر

ریزش همه جانبه بورس تهران

به گزارش سرمایه نگر، سازمان بورس و اوراق بهادار در مهر ماه امسال با مشکلات زیادی روبرو بود. مشکلاتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *