علامت تجاری تبرک فروخته شد

شناسه : 4273 30 فروردین 1401 - 14:35
معاون پذیرش فرابورس از واگذاری ۱۰۰ درصدی مالکیت علامت تجاری تبرک متعلق به هلدینگ غذایی تبرک به ارزش ۶ میلیارد تومان از طریق بازار دارایی فکری به شرکت نوش پونه مشهد خبر داد.
علامت تجاری تبرک فروخته شد

به گزارش سرمایه نگر، حجت اسماعیل‌ زاده از ثبت با ارزش‌ترین معامله در بازار دارایی فکری از تاریخ راه‌اندازی این بازار خبر داد و گفت: با معامله ۱۰۰ درصد از مالکیت علامت تجاری تبرک، نخستین معامله بازار دارایی فکری در سال جاری انجام شد. از سال ۹۳ تاکنون ۱۵ دارایی فکری شامل ۹ اختراع، دو طرح صنعتی و چهار علامت تجاری به ارزش ۱۷.۵ میلیارد تومان در بازار دارایی فکری فرابورس معامله ‌شده است.

وی افزود: پذیرش شرکت نوش پونه مشهد در بازار دوم فرابورس مشروط به انتقال مالکیت برند تبرک در طبقات مرتبط با موضوع فعالیت آن شرکت بود. ۱۰۰ درصد از مالکیت علامت تجاری تبرک متعلق به هلدینگ غذایی تبرک به ارزش ۶ میلیارد تومان از طریق بازار دارایی فکری به شرکت نوش پونه مشهد واگذار و معامله قطعی شد.

اسماعیل زاده ادامه داد: علائم تجاری در کنوانسیون پاریس و با توجه به شباهت‌ها و خصوصیات مشترکی که بین کالاها و خدمات وجود دارد در طبقات مختلف دسته‌بندی می‌شوند. علائم تجاری بسته به حوزه فعالیت برند در ۴۵ طبقه تقسیم‌بندی می‌شوند و انتقال مالکیت ۱۰۰ درصدی علامت تجاری تبرک به‌عنوان باارزش‌ترین معامله این بازار در طبقات ۲۸، ۲۹ و ۳۰ طبقه‌بندی بین‌المللی علائم تجاری صورت گرفته است. / بورس پرس

ثبت دیدگاه

  • پیام‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.