شاپرک روی شانه‌های این شرکت نشست؛

«تاپکیش» صدرنشین بستر اینترنت

شناسه : 2633 13 اسفند 1399 - 10:16
سال مالی 1399 برای «تاپکیش» با بهبود فضای درآمدزایی به پایان رسید و اثرات گسترش بسترها در رشد سودآوری نمایان شد.
«تاپکیش» صدرنشین بستر اینترنت

به گزارش سرمایه نگر، بر اساس گزارش حسابرس، شرکت تجارت الکترونیک پارسیان کیش (تاپکیش) سال مالی منتهی به آذر ۱۳۹۹ را با رشد ۳۷ درصدی سودآوری و ثبت مبلغ ۱۳۷۸ ریال سود به ازای هر سهم، به پایان رساند.

درآمدهای عملیاتی این شرکت با رشد ۳۴ درصدی به رقم ۵ هزار و ۲۱۶ میلیارد ریالی نزدیک شد. اغلب درآمدها از محل فروش دستگاه کارتخوان و همچنین فروش قطعات بدست آمد.

بر اساس گزارش بهمن ماه شاپرک، شرکت تجارت الکترونیک پارسیان کیش سهم ۱۸.۷ درصدی از تعداد تراکنش‌ها داشت و پس از به پرداخت ملت و پرداخت الکترونیک سامان، در جایگاه سوم قرار گرفت.

سرمایه نگر

سرمایه نگر

از نظر مبلغ تراکنش‌ها در بهمن ماه، باز هم رتبه سوم را با سهم ۱۲.۵ درصدی از آن خود کرد. همانند همیشه، به پرداخت ملت باز هم در صدر است و یک پنجم کل مبلغ تراکنش سامانه شاپرک در درگاه این شرکت عبور می‌کند.

سرمایه نگر

سرمایه نگر

در این ماه، «تاپکیش» با کسب ۳۴ درصد از سهم بازار تراکنش‌های اینترنتی، به عنوان ارائه دهنده خدمات به بیشترین تعداد تراکنش‌های مذکور محسوب می‌شود اما؛ از نظر مبلغی جایگاه سوم را دارد. این شرکت فعال در حوزه PSP از بازار تعداد و مبلغ تراکنش‌های ابزار پذیرش موبایلی سهم ۲۰ و ۲۳ درصدی دارد و در جایگاه دوم قرار دارد. همچنین، با سهم ۱۸ درصدی از تعداد تراکنش‌های کارتخوان فروشگاهی، رده سوم و با سهم ۱۲ درصدی از مبلغ، رده چهارم قرار دارد.

ثبت دیدگاه

  • پیام‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.